Putovná mandala

Cieľom tohto projektu je oboznámiť čo najviac ľudí s tým, že umeleckou tvorbou si môžu pomôcť pri mnohých zdravotných, ale aj iných problémoch. Túto myšlienku sme sa rozhodli prostredníctvom púte MANDALY spojenej so súťažou o jej výhru rozšíriť do celého sveta, aby sme mohli pomôcť každému kto to potrebuje, a zároveň všetkých informovať, že naša skupina Prežila som to, je tu pre všetkých, ktorí by sa potrebovali, motivovať, inšpirovať, alebo zistiť, že na svoje starosti nie sú sami. Takisto pre tých, ktorí by mohli motivovať alebo inšpirovať nás.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:Do súťaže bude prihlásený automaticky každý, kto sa za mandalkou príde odfotiť, pošle nám svoju fotografiu do FB skupiny Prežila som to, a napíše k nej krátky komentár o tom, prečo by ju chcel vyhrať práve on, alebo komu by ju daroval.Zapojiť sa môžu aj nečlenovia našeh skupiny, ak sa nimi po odfotografovaní stanú, a pošlú nám svoju fotografiu aj so spomínaným textom. Keď mandala ukončí svoju púť po Slovensku vyžrebujeme z tých, ktorí sa do našej súťaže zapojili jedného výhercu, ktorý ju získa.Ak by sa niekomu z vás kvôli zdravotným alebo iným ťažkostiam nedalo ísť za mandalkou do cukrárne, alebo kaviarne, no veľmi by ste ju chceli vyhrať, napíšte nám prosím správu, a o vašom zapojení do súťaže sa dohodneme individuálne.

🌞

Momentálne je tento projekt pozastavený a bude pokračovať po ukončení pandémie. Každému, kto sa zapojil z celého srdca ďakujeme a hlavne ďakujeme našej úžasnej Miti Ľuptákovej, ktorá pre nás PUTOVNÚ MANDALU vyrobila.

Janka a Ivanka

🌺
🌸

Štatút súťaže: http://www.prezilasomto.sk/statut-sutaze-putovna-mandala…/

Zdielať môžete po kliknutí na tento odkaz: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=246341396786126&id=100623458024588