Chcem podporiť

Ako nás môžete podporiť?

Kúpou knihy

Pridaním sa

do našej skupiny na sociálnej sieti s názvom Prežila som to Skupina a poprípade aj poslaním pozvánky k nám zároveň aj svojim priateľom. ( Čím viac ľudí sa o našej činnosti dozvie, tým väčšiemu počtu z nich môžeme pomôcť.)

  • ak niečo sami tvoríte, veľmi nám pomôže, keby ste vašu tvorbu mohli v našej skupine pravidelne uverejňovať. Napríklad maľované obrazy, knihy, poéziu, prózu, handmade výrobky, spev ale aj tanec. Nejde nám iba o diela profesionálnych umelcov ale o to, aby naša skupina čo najviac ľudí inšpirovala k tomu, aby sami začali tvoriť.
  • a ak náhodou aj nič netvoríte, uvítame u nás akékoľvek motivačné myšlienky a môžete nám napísať aj svoj príbeh o tom, ako sa vám podarilo zvládnuť náročné obdobie svojho života. ( Nikdy neviete, komu svojím príbehom môžete pomôcť).

Sprostredkovaním priestorov pre náš projekt Putovná mandala

veľmi by nám pomohlo, keby ste nám vedeli dať tip na nefajčiarsku kaviareň, cukráreň, alebo hotel v akomkoľvek meste na svete, do ktorého by naša Mandala mohla putovať a zároveň by sa nám zišla aj pomoc s jej prepravou. Bližšie informácie o tomto projekte nájdete po kliknutí na tento odkaz: Video putovná mandala

Odporučením nás na ľudí

zo všetkých krajín našej planéty, ktorí by našu myšlienku tvorby mohli šíriť v štáte, v ktorom žijú. Veríme, že týmto spôsobom môžeme pomôcť úplne všade a v budúcnosti by sme chceli, aby sme sa mohli v našej skupine inšpirovať krásou a rôznorodosťou diel kultúr celého sveta.

Posielaním materiálnych a finančných darov

Neustále zháňame financie na tlač kníh, nákup školských potrieb a teplých vecí pre onkologických pacientov a na činnosť občianskeho združenia Prežila som TO.

Budeme vám preto veľmi vďačné, ak nás podporíte jednorázovým alebo pravidelným finančným príspevkom – darom, zaslaním ľubovolnej čiastky na náš bankový účet.

Do poznámky prevodného príkazu je ale nutné uviesť slovíčko “DAR“.

Číslo účtu Tatra banka:
IBAN: SK63 1100 0000 0029 4807 6623
SWIFT: TATR SK BX

A ak by ste nám vedeli poskytnúť materiálnu podporu ako napríklad knihy, antistresové omaľovánky, krížovky, perá, farbičky, veci potrebné k umeleckej tvorbe, alebo deky, čiapky, rukavice či hrubé ponožky, neskutočne nás potešíte ak nám ich pošlete poštou na našu adresu:

Prežila som TO, Tekovská ul. 2333/1, 93401 Levice

Musím vás však upozorniť, že materiálne dary musia byť z hygienických dôvodov úplne nové.

Naším pravidelným sponzorom ako protihodnotu ponúkame poďakovanie sa a umiestnenie reklamy ich spoločnosti na titulke našej webstránky, pravidelné poďakovanie sa na sociálnych sieťach a umiestenie loga firmy na reklamných taškách, v ktorých darčeky rozdávame onkologickým pacientom po celom Slovensku.

Pri jednorázovej pomoci sa vám, ak nám poskytnete svoj súhlas, radi poďakujeme v našej Facebook skupine.

Odporúčaním

Ak sa vám páči naša činnosť, budeme vám vďační za každú dobrú recenziu na knihu Prežila som TO, zdieľanie našej webstránky, alebo vaše odporúčanie.

Občianske združenie Prežila som TO

Za akúkoľvek pomoc vám v mene onkologických pacientov z celého srdca ďakujeme.