Chcem podporiť

Ako nás môžete podporiť?

Kúpou čiapky alebo čelenky vlastnoručnej výroby

Kúpou knihy UŽ NEPLAČ alebo malej knižky VEĽKEJ POMOCI

Pridaním sa

do našej skupiny na sociálnej sieti s názvom Prežila som to Skupina a poprípade aj poslaním pozvánky k nám zároveň aj svojim priateľom. ( Čím viac ľudí sa o našej činnosti dozvie, tým väčšiemu počtu z nich môžeme pomôcť.)

  • ak niečo sami tvoríte, veľmi nám pomôže, keby ste vašu tvorbu mohli v našej skupine pravidelne uverejňovať. Napríklad maľované obrazy, knihy, poéziu, prózu, handmade výrobky, spev ale aj tanec. Nejde nám iba o diela profesionálnych umelcov ale o to, aby naša skupina čo najviac ľudí inšpirovala k tomu, aby sami začali tvoriť.
  • a ak náhodou aj nič netvoríte, uvítame u nás akékoľvek povzbudivé slová a môžete nám napísať aj svoj príbeh o tom, ako sa vám podarilo zvládnuť náročné obdobie svojho života. ( Nikdy neviete, komu svojím príbehom môžete pomôcť)

Odporúčaním nás na ľudí

zo všetkých krajín celého sveta, ktorí by našu myšlienku tvorby mohli šíriť v štáte, v ktorom žijú.

Veríme, že umeleckou tvorbou si môže pomôcť úplne každý, pretože tvorba pomáha zahnať všetky pochmúrne myšlienky.

A preto by sme v našej skupinke Prežila som chceli mať z každej krajiny nejakého zástupcu, ktorý by vo svojom štáte našu myšlienku pretlmočil a následne by mohli jeho priatelia z daného štátu svoju tvorbu u nás prezentovať.

A tak by sme sa všetci mohli spoločne inšpirovať krásou a rôznorodosťou umeleckých diel z každého kúta našej planéty.

Posielaním materiálnych a finančných darov

Neustále zháňame financie na tlač kníh, nákup školských potrieb, akýchkoľvek vecí potrebných k umeleckej tvorbe a tiež teplých vecí pre onkologických pacientov a tiež aj na činnosť občianskeho združenia Prežila som TO.

Budeme vám preto veľmi vďačné, ak nás podporíte jednorázovým alebo pravidelným finančným príspevkom – darom, zaslaním ľubovolnej čiastky na náš bankový účet.

Do poznámky prevodného príkazu je ale nutné uviesť slovíčko “DAR“.

Číslo účtu Tatra banka:
IBAN: SK63 1100 0000 0029 4807 6623
SWIFT: TATR SK BX

A ak by ste nám vedeli poskytnúť materiálnu podporu ako napríklad knihy, omaľovánky pre deti aj dospelých, krížovky, perá, farbičky, veci potrebné k umeleckej tvorbe, alebo deky, čiapky, rukavice či hrubé ponožky, ktoré následné rozdáme onkologickým pacientom v nemocniciach, alebo ich venujeme ako ceny do súťaží, ktoré pravidelne organizujeme v skupinke na sociálnej sieti Prežila som to, môžete nám ich poslať poštou na našu adresu:

Prežila som TO, Tekovská ul. 2333/1, 93401 Levice

Materiálne dary však musia byť z hygienických dôvodov úplne nové.

Naším pravidelným sponzorom ako protihodnotu ponúkame poďakovanie sa a umiestnenie reklamy ich spoločnosti na titulke našej webstránky, pravidelné poďakovanie sa na sociálnych sieťach a umiestenie loga firmy na reklamných taškách, v ktorých darčeky rozdávame onkologickým pacientom po celom Slovensku.

Pri jednorázovej pomoci sa vám, ak nám poskytnete svoj súhlas, radi poďakujeme v našej Facebook skupine.

Odporúčaním

Ak sa vám páči naša činnosť, budeme vám vďační za každé, zdieľanie našej webstránky, alebo vaše odporúčanie.

Venujte nám vaše dve percentá

Občianske združenie Prežila som TO

Za akúkoľvek pomoc vám v mene onkologických pacientov z celého srdca ďakujeme.